Sizler de gördüğünüz hiç vakit kaybetmeden canlı Point

Admin

Administrator
Yönetici
eserinde geçen insan asla genel değerlendirmeye başladı sistemde gerçekleştireceğimiz ilk oyunumuz Counter Strike olacak elbette hemen ayarlarımı göstereyim sizlere Arkadaşlar kusura bakmayın yanında zaten aldım değerleri göreceksiniz Tamam ile yüksek Ayarlara almış durumdayım tüm boynumun grafik çözünürlüğünü keskinlik yumuşatmada 8x Contra kibir oyunda grafik ayarlarını bayağı düşünüyorsunuz ama ben yüksek ayarlarda oynamayı tercih ediyorum zaten yüksek ayarlarda aldığımız ev planları önemli bizler için

şimdilik 150-160 ehliyetlerde seyrediyor oyunumuz gayet güzel bak bak şurada çiçek detaylarını görüyor musun yükseğe alınca boyunda harbiden kandırmaya iyileştirdi kendini rampada var mıdır Bir de aldım tekini başka acaba mi bakayım Hu hu onu da aldım hadi buna da hile desinler Hadi hile desinler ya üç kilbe Allah'tan bir 3 kilo aldım hemen havalara girdim ha neyse mi duvar mı yok ustayım ya neyse gidiyorum şort gireyim bari ya 148 151 Eser da olmadı bir orta ayarları alalım hızlıca Ölmez sağ kalırsak şuradan genel Kaliteyi ortaya

düşüreyim hasta çok mu seviyor tamam keskinliği 4x düşürürseniz ehliyetiniz biraz daha artar şahsen Önerim şu bir de ağı devre dışı bırakırsanız yeni artar ve uygula diyelim bakalım kaç esprisi atacak göreceğiz orta ayarları alınca ele keskinliği de yavaşlatınca gördüğünüz gibi 200 ekspresleri ulaştık nerede söylüyordum ah ah ah zamandan kaybettik ya neyse 250 Express neredeyiz ya bir bakayım Hoppala ya ne sandın sen bize ben bu araçlara oynamayı seviyorum boyunda rampa var rampa Ah be Neyse öldük dediğimiz gibi arkadaşlar