kantırda 150-160 ekspresleri yüksek ayarlarda alabiliyoruz

Admin

Administrator
Yönetici
1650 süper ekran kartı ile gerçekten de jetix 1600'e 657 nazaran oldukça iyileştirmeler söz konusu ise dört çekirdekli Bir işlemci de dediğimiz gibi oldukça güzel bir performans veriyor kantırda şimdi Sadık oyumuza geçelim Tabii ki Ne olacak pubg 7 Mart Allah'ın emri Yapacak bir şey yok Hadi geçelim şimdi bu nasıl bir arkadaş böyle Ben oynayamıyorum Beyler Bu sebeple kardeşim oturdum pabcinin başına bakalım ne değerli alıyoruz hep beraber göreceğiz şu an ortalama arada bir yere düşüyor Happy yasama gayet normal Bu biraz

pubg neden kaynaklı Ama ortalama 70-80 Express diyebilirim hangi aylarda oluyor bir kendini bir güveni aldı 1 ayarla bakalım Hoca Sana zahmet bir kere bir yere saklan şu an mesai işlemci %100 yüklerde Arkadaşlar şu soldaki ekrandan görüyorsunuz zaten Ekran kartımı 100'de 85 lerde Aynen alt kısmından bir göster Sana zahmet görebileceğiz gibi yüksek ayarlarda kenar yumuşatma yı ortaya aldım bir yapı kapağı Aynen keskinleştirme birlikte hareket izlerimiz de kapalı ayarlarda tekrardan oyuna gir devam et bakalım açıyor Aynen

sakın öleyim deme bari bir tane Dişimiz olsun gözünü seveyim Boyunda hep bu FPS Drop olayını Ben yaşıyorum Ya hadi hadi o Vay vay vay yavrum benim Neyse hayırlısı değerlerimiz ne alemde imiş ekran kartımız 67 derecelik ulaşmış durumda işlemcim ise 68 derece başabaş diyebiliriz gördün oğlum onu oradan radan Bulamazsın bulamazsın git yaklaş Gir İçeri bir yere bir şey yap o kadar uzaktan açık dürbün aldın lan o kadar yaklaştırıyor yani alan geliyor alan neyse git boş ver öleceksin ya Keyfin arkasında yine epiyes çok