Değerli artık gördünüz yani bence tam ile oyun oynamak

Admin

Administrator
Yönetici
için uygun bir kart bende görmüş oldum açıkçası Neyse öldük V GTA v'te istemese de burada son verelim bari güzel Express oranlarında aldık şimdi sıradaki oyunumuza Bakalım daha tam karar veremedim Ama geçici göreceğiz hep beraber Evet 1650 süper ekran kartınıza şu an grafik kalitesi yüksek olduğu bir uydu test ediyoruz O da Shadow of the Tomb Raider Elbette arkadaşlar detaylara bakacağız önce şuradan bir geçeyim nereden gidecekmişiz köye bakıyorduk değil mi şuradan bir ilerleyelim oyunumuzda 80'e 1 sterlin TL diyor

Anam o ne ya neyse ayarları Göstereceğim size arkadaşlar işlemciniz 100'de 85 %90 yüklerde seyrediyor ekran kartınız 100 de 99 kültürlerde yani bayağı yüklü girmiş durumdayız grafik kalitesi gerçekten çok yok bu oyunun bakalım ayarlarımız neymiş sadece bakıyoruz Instagram'ı kapatayım options a geliyorum süsleyen grafik full HD çözünürlükte oynuyoruz oyunumuzu grafik geldiğimiz zaman sa ayarlarımı Yani genel grafikleri daha yarım Oha ya Yani yüksek kısmı almışım kenar yumuşatma gibi tekstür detayları 4 litre şu anda depth of

Field ayarlarımıza normal seviyede gerek almotion bulunan falan hepsi açık arkadaşlar yani Shadow of the Tomb Raider oyununun şu an yüksek ayarlarda oynuyoruz tekrardan Face ekranını aktif hale getireyim Şimdi ne yapacağız oraya mı gidecek mişiz açıyor Aynen Eve geçelim hızlı çabuk çabuk Aynen hadi Hadi şu oyunu oynamak var ya gerçekten Muazzam Ötesi arkadaşlar buradan nereye diyor Oraya gideceğiz tamam şuradan okulumuzu alıp şu revi bağlayalım şimdi ilerleyelim bakalım görüyorsunuz değil mi ya şu grafik kalitesine bakın