artışı söz konusu bu setle ekran kartı tarafında performansı

Admin

Administrator
Yönetici
yüksek tutmak için Bey en yüksek seslerde oyun deneyimi yaşamanız için biz bu ekran kartını kullandık bu sistemde olarak Kafandan bir güç kaynağından bahsetmek istiyorum gördüğünüz gibi katılım oldukça kompakt boyutlarda genelde günümüzde artık bu Micro atx anakartları toplandığı sistemler hep mid Tower atx kasa anakart ufacık kalıyor arkadaşlar ve bu görüntü açısından benim her zaman çirkin bulduğun bir nokta bu sebeple renkler markasının oldu çiçek bir kısmını bulduk ve bu kasaya bu sistemi kurmak istedik ön tarafını

kapalı olduğunu Aldanmayın arkadaşlar acil bir görüntü söz konusu fakat üst ve alt panellerde hava akışı alabilecek noktalar bulunuyor ön kısımda fan bulunmuyor bu kız da ama sistem çok aşırı ısınmıyor ve çok yüksek ısılarda görmüyoruz oyun testleri de zaten canlı olarak görebilirsiniz Fakat eğer yine bütçeniz varsa ön kısmı bir iki tane Pan teklemesi öneriyoruz sizlere fakat dediğin gibi kompakt boyutlu olması çok yer kaplaması iç kısmında da güzel bir görüntü oluşturması benim çok hoşuma gittin lan bu kasayı tercih ettim güç kaynağı

noktasında çok güzel bir detaya değineceğiz sistem Ben toplarken Power boost markasının kuark model bir güç kaynağını kullandık 500 wattlık fakat Maalesef o güç kaynağı kabloları oldukça Kısaydı Bu sebeple sisteminde bin ebi'l deneyimlemiş olduk Sinerji bilgisayar ile konuştuk ve kendileri de verdiğim karar üzerine güç kaynağı tamiri değiştirmeye önerdiler Bunun yerine sistemde powerbus markasının değil de fsp markasının güç kaynağı bulunuyor olacak bu da aklınızda olsun arkadaşlar şimdi tüm durumları zaten anlattık