Arkadaşlar bunlar dışında pubg oyununda da bakacak

Admin

Administrator
Yönetici
olursak bu bu pubg oyunu biraz sorunlu her zaman biraz beni gıcık ediyor ama yapacak bir şey yok çoğunu istemiyorsunuz ben kardeşim oynattım arkadaşlar genel grafik kalitemiz yüksek ayarlarda 7 ve 75 ile 90 Mbps rahat bir şekilde alabildik mesela 1650 ekran kartında orta ayarlarda bu ev piyasalarına yaklaşıyoruz pabcide ve yüzlükleri bulaştı hiçbir darboğaz söz konusu olmadı ama yine de sizden 6 çekirdekli Bir işlemci geçmek isterseniz dediğim gibi site üzerinden Reason 1600 veya 2600 gibi işlemcileri ekleyebilirsiniz konfigürasyon

ekranında GTA V çoğunuzun soracağı sorulardan biri Elbette olmazsa olmazlarından abi GTA V Acıyor mu Evet bu ekran kartı rahat bir şeydi açıyor ve genel grafik kalitesine High ayarlarda yani yüksek ayarlarda açmamıza rağmen 75 ila 80 CDTI rahat bir şekilde verebildi bu sistem ile GTA V yüzükleri ulaşırken ekran kartı 167 derece Erdek işlemcisi 71 derece yerde seyretti yani sistem ön tarafında fan bulundurmasına rağmen gayet Selim bir şekilde çalışabiliyor aten işlemcimin de üzerinde stop İrfan bulunuyor ayrı bir soğutucu da yok

ekran kartınızın üzerinde dahil Waikiki adet 80 milim boyutta Panda Yer almıştır Bu da soğutma noktası oldukça Etkin arkadaşlar Shadow of the Tomb Raider birazdan sitemizde olacak oyunlara yöneldim ben ve bunu gerçekten de grafik kalitesi yüksek düzeyde oynamamız lazım bir 650 Süper Lig zaten yüksek ayarlarda rahat bir şekilde oynayabiliyoruz ortalama 75 ile 86 hiç düşmedim oyun boyunca ve böyle bir sistem için Muazzam Ötesi diyebilirim bu oranların Siirt firması 100'de 85 lerde seyrederken çift yüzükleri ulaşmış yani