şu an hızlıca ayarları göstereyim sizlere options kısma

Admin

Administrator
Yönetici
geldiğim videoya duruşu ekranı bir kapatayım Aynen kapattım sizin de gördüğü gibi 1920'ye 1080p çözünürlüğünde oynuyoruz full HD izle yani geldiğimizde ise daire ettik son iki açık şekilde emmiden GeForce Experience otomatik optimizasyonu uyguladık ve Custom bir şekilde yüksek ve Ultra ayarları almış durumda tüm ayarları bazı ayarlarım bir cuma çekmiş durumda fakat keskinliği yumuşatma mız bile Akif seviyede genel olarak bunu Biz yüksek ayar olarak alabiliriz Şimdi tekrardan Express ekranımı açıyım geri geleyim ve

oyumuza başlayalım akşam olduğu bölgelerde kaç fiyata kadar düşecek hep beraber görelim bu yerde de çok Dayanamıyorum hep ölüyorum ama dur bakalım yapacağız bir şekil burada nerede yok Bu çevrede birileri suyunda bari bir şey göstersene şurada biri var şurada insan var diye bana kolaylık yaparlar diye şunu patlatayım patlamada bile 70 Happy Yesterday burada bir insan ya Allah Allah gidelim Bakalım yavaştan sakata gelmeyelim Hemen ölmeyelim de bari çok rahatladım valla Hiç takılma falan da yok ya hani 60

ekspres'in altına düştü biraz ama O kadar Rezalet Yani durum vallahi billahi yazık ya gerçekten Rezalet son 60 68'e piyasaya değil de yüksek ayarlar dayız Bence iyi yani yer yer 70 80 lira çıkıyor patlatalım öyle iş takılma falan da yok oyunda görüyorsunuz ekran kartınız %95 ulaşmış durumda işlemcimi ise %95 ile %100 aralığında seyrediyor gayet iyi vallahi Battlefield V grafik kalitesi çok güzel ya ben bu oyuna gerçekten hayranım Allah ne verdiyse sıkıyorum ya deli dana gibi biz burada Camdan bir şey yok mu ya canımız nasıl artacak burada